Lokalizacja - Mała Plaża w Helu (przy Fokarium), 84-150 Hel

WaterGate.com.pl

Jesteśmy kameralną szkołą kitesurfingu i windsurfingu, mającą na celu wprowadzenie Was w świat sportów wodnych. Szkolimy i nauczamy z pasji, dążąc do Waszej samodzielności. Zajęcia prowadzimy zarówno na poziomie podstawowym, zaczynając od pierwszego kontaktu z latawcem, jak i zaawansowanym, aż po freestyle.
Zapisz się już dziś !

Dane Kontaktowe

HEL

Miasto Hel jest wciąż nieodkrytym pod względem sportów wodnych miejscem. Ta miejscowość na samym końcu Półwyspu lub jak mówią sami Helanie “początek Polski”, niczym nie odbiega od bardziej popularnych Chałup czy Jastarni.

Helska laguna rozciągająca się po stronie Zatoki Puckiej, swoim wyglądem przypomina niejedną rajską wyspę. W Helu znajdziecie nas na Małej Plaży (po stronie Zatoki) tuż przy Fokarium, gdzie prowadzimy szkolenia windsurfingowe. Jesteśmy jedyną szkołą w mieście, co daje nam pełen komfort szkolenia i pewność, że nie zabraknie nam miejsca. Prowadzimy tu zapisy na szkolenia windsurfingowe oraz kitesurfingowe.

Dodatkowym atutem miejscowości jest bliskość atrakcji turystycznych, np. wspomniane Fokarium w Helu oraz historycznych tj. Muzeum Obrony Wybrzeża. Dostępna jest również bardzo szeroka oferta miejsc noclegowych.

HEL
Helska laguna rozciągająca się po stronie Zatoki Puckiej, swoim wyglądem przypomina niejedną rajską wyspę.
Kitesurfing
Spot Hel