Lokalizacja - Mała Plaża w Helu (przy Fokarium), 84-150 Hel

WaterGate.com.pl

Jesteśmy kameralną szkołą kitesurfingu i windsurfingu, mającą na celu wprowadzenie Was w świat sportów wodnych. Szkolimy i nauczamy z pasji, dążąc do Waszej samodzielności. Zajęcia prowadzimy zarówno na poziomie podstawowym, zaczynając od pierwszego kontaktu z latawcem, jak i zaawansowanym, aż po freestyle.
Zapisz się już dziś !

Dane Kontaktowe

PUNTA TRETTU

Nasz ukochany włoski spot. Według nas jest to europejski TOP wśród spotów. A wszystko dzięki równym wiatrom oraz idealnie płaskiej wodzie. Cała laguna podzielona jest na dwie części - szkoleniową oraz pływającą. Wprawionym riderom daje to większą swobodę poruszania się po wodzie, a początkującym kitesurferom komfort podczas szkolenia.

Część szkoleniowa to wielka laguna z wodą sięgającą do połowy uda, natomiast w części pływającej woda sięga miejscami do połowy uda, a w głębszych partiach już po pas.

Na spocie przeważają dwa główne wiatry: pierwszy z nich to mistral, wiejący z północnego zachodu - silny, równy wiatr, genialny do robienia progressu na wodzie; drugi z nich to sirocco - wiatr południowy, dużo cieplejszy, równie przyjemny dla kitesurferów. Do tego wszystkiego temperatura wody i powietrza pozwala nam na pływanie bez pianek. Na Sardynii prowadzimy szkolenia kitesurfingowe.

PUNTA TRETTU
Dzięki równym wiatrom oraz idealnie płaskiej wodzie, jest to europejski TOP wśród spotów.
Kitesurfing
Spot Punta Trettu